Prečo si vybrať naše gitarové kurzy?

Začal som s jedným cieľom – po vyše 30 ročnej praxi s výučbou gitary poskytovať kvalitné gitarové kurzy, ktoré nielen učia techniku hry na gitaru, ale tiež inšpirujú a podporujú tvorivý rozvoj mojich študentov. Stretáva sa tu vášeň pre hudbu s víziou vytvoriť inovatívne a inkluzívne vzdelávacie prostredie. Príďte a podeľte sa so mnou o svoj hudobný príbeh!

Osobný prístup v našich kurzoch

Som veľmi poctený veľkým záujmom o moje online hodiny gitary. Prichádza ku mne mnoho nových žiakov, ktorých žiaľ kvôli časovým obmedzeniam nemôžem všetkých prijať. Preto som sa rozhodol vytvárať tieto videokurzy tak, aby ste mali pocit, že máte osobné hodiny priamo so mnou. S každým videom sa budete cítiť, akoby som bol priamo pri vás, pripravený vám pomôcť na vašej hudobnej ceste.

Výhody kurzov:


Osobné rady a individuálny prístup: Získajte osobné rady a podporu priamo od Petra Luhu.

Praktické cvičenia a reálne príklady: Kurzy sú plné praktických cvičení a reálnych príkladov, ktoré vám pomôžu zvládnuť techniky rýchlejšie.

Neobmedzený prístup k videám 24/7: Študujte kedykoľvek a kdekoľvek s neobmedzeným prístupom k našim kurzom.

Kurzy pre všetky úrovne: Od začiatočníkov po pokročilých – každý si nájde niečo pre seba.

Vyberte si úroveň vzdelávania

Začiatočník

Táto kategória je pre tých, ktorí sa práve začínajú učiť hrať na gitaru. Kurzy v tejto kategórii sú navrhnuté tak, aby poskytovali základné informácie o akordoch, stupniciach a jednoduchých technikách hry na gitaru.

Pokročilý

Táto úroveň je pre skúsených gitaristov, ktorí chcú dosiahnuť vyššiu úroveň hrania na gitaru. Kurzy v tejto kategórii sa zameriavajú na komplexnejšie techniky, teoretické aspekty hudby a tvorbu vlastných skladieb.

Stredne pokročilý

Táto kategória je vhodná pre gitaristov, ktorí už ovládajú základné akordy a techniky. Kurzy v tejto úrovni sa sústredia na rozšírenie repertoáru, zlepšenie techniky a hru v rôznych štýloch.

Majstrovská úroveň

Táto kategória je pre gitaristov, ktorí chcú dosiahnuť majstrovstvo v hraní na gitaru. Kurzy v tejto úrovni môžu zahŕňať expertné techniky, hlbokú hudobnú teóriu a umenie expresie prostredníctvom gitary.