História

Začal som s jedným cieľom – po vyše 30 ročnej praxi s výučbou gitary poskytovať kvalitné gitarové kurzy, ktoré nielen učia techniku hry na gitaru, ale tiež inšpirujú a podporujú tvorivý rozvoj mojich študentov. Stretáva sa tu vášeň pre hudbu s víziou vytvoriť inovatívne a inkluzívne vzdelávacie prostredie. Príďte a podeľte sa so mnou o svoj hudobný príbeh!

Poslanie

Vďaka mojej oddanosti kvalite, inkluzivite a interaktívnemu vzdelávaniu postupne budujem komunitu hudobníkov, ktorí zdieľajú svoje hudobné cesty a podporujú sa navzájom vo vzdelávaní. Moje kurzy sú miestom, kde sa stretávajú ľudia so záujmom o gitarovú hudbu, a vytvárajú spoločenstvo, ktoré je otvorené, inšpirujúce a plné hudobnej kreativity.

Vízia

Moja vízia spočíva v tom, byť popredným poskytovateľom gitarových kurzov, ktoré transformujú životy študentov prostredníctvom hudby, inšpirujú a podporujú študentov v ich hudobnom raste. Chcem vytvárať prostredie, kde každý, bez ohľadu na svoju úroveň skúseností, nájde inšpiráciu a podporu na svojej hudobnej ceste.

Vyberte si úroveň vzdelávania

Začiatočník

Táto kategória je pre tých, ktorí sa práve začínajú učiť hrať na gitaru. Kurzy v tejto kategórii sú navrhnuté tak, aby poskytovali základné informácie o akordoch, stupniciach a jednoduchých technikách hry na gitaru.

Pokročilý

Táto úroveň je pre skúsených gitaristov, ktorí chcú dosiahnuť vyššiu úroveň hrania na gitaru. Kurzy v tejto kategórii sa zameriavajú na komplexnejšie techniky, teoretické aspekty hudby a tvorbu vlastných skladieb.

Stredne pokročilý

Táto kategória je vhodná pre gitaristov, ktorí už ovládajú základné akordy a techniky. Kurzy v tejto úrovni sa sústredia na rozšírenie repertoáru, zlepšenie techniky a hru v rôznych štýloch.

Majstrovská úroveň

Táto kategória je pre gitaristov, ktorí chcú dosiahnuť majstrovstvo v hraní na gitaru. Kurzy v tejto úrovni môžu zahŕňať expertné techniky, hlbokú hudobnú teóriu a umenie expresie prostredníctvom gitary.